Доценти кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Геннадій Дедурін та Станіслав Іванов взяли участь у роботі ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Міждисциплінарні підходи у дослідженні Голодомору-геноциду» (м. Київ), яка відбулася у on-line режимі. Організаторами конференції виступили Міністерство культури та інформаційної політики України, Національний музей Голодомору-геноциду, Інститут дослідження Голодомору, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Фундація українського Голодомору-геноциду (Чикаго, США) та низка інших вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ та громадських організацій.

Тематика конференції охоплювала різноманітні аспекти однієї з найтрагічніших сторінок історії нашої країни, роковини якої відзначаються саме в ці дні. Представниками університету було представлено доповідь у рамках секційної роботи конференції на тему: «Організація Голодомору 1932–1933 рр.: злочинні закони радянської влади», у якій автори розкрили усю глибину правового нігілізму радянської тоталітарної системи та антиукраїнської сутності дій тогочасної влади.