Декілька груп слухачів курсів спеціалізації дільничних офіцерів поліції об’єднаних територіальних громад у День гідності та свободи відвідали музей Харківського національного університету внутрішніх справ. У цей день є цілком закономірним згадати тих, хто встав на захист руху України до кращих світових взірців демократії та свободи, незалежної та дійсно правової держави. Патріотична ж позиція колективу ХНУВС була неодноразово підтверджена, що засвідчують численні музейні матеріали. Напередодні 26-ї річниці заснування Університету акцент в екскурсії працівника відділу соціально-гуманітарної роботи Андрієм Прохоровим було зроблено і на важливості якісно нового етапу підготовки вітчизняних правоохоронців, який розпочався зі створенням Університету.

Екскурсанти проявили щирий інтерес до минулого правоохоронної галузі, персональних досягнень представників системи МВС України, які підвищували свою кваліфікацію в університеті у минулі роки. Увагу слухачів також привернули і виставки, які знаходяться у вестибюлі музею: «Наукове сузір’я ХНУВС» та «Погони честі».

Захід пройшов із дотриманням усіх карантинних вимог.