На кафедрі соціології та психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося тематичне розширене засідання наукового гуртка студентів, присвячене 26-й річниці створення університету.

На засіданні були присутні керівник наукового гуртка, доцент кафедри Олена Шахова, доцент кафедри Алла Ларіонова, члени наукового гуртка, зацікавлені студенти та викладачі кафедри.

Завдяки сучасним онлайн-технологіям учасники заходу мали можливість ознайомитися з презентацією музейної виставки «Наукове сузір’я ХНУВС», присвячену 26-й річниці створення університету.

Студенти побачили рідкісні матеріали з фондів музею, ознайомилися з історією наукової діяльності університету та досягненнями його видатних науковців. Дистанційну екскурсію за підготовленим слайд-шоу провів фахівець відділення дозвілля відділу соціально-гуманітарної роботи ХНУВС Андрій Прохоров.