Викладач кафедри іноземних мов факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Артем Білоусов відвідав Харківську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 62, де зустрівся з адміністрацією школи та передав для старшокласників інформаційні матеріали про порядок і умови вступу до університету.

Артем Білоусов поспілкувався із заступником директора з навчальної роботи Іриною Сачавою щодо особливостей організації навчального процесу в умовах карантину.

Викладач кафедри іноземних мов розповів учням випускних класів про особливості підготовки поліцейських, умови вступу і навчання, побуту та дозвілля курсантів та студентів. Юнаки та дівчата дізналися про сайт ХНУВС, де можна ознайомиться з новинами повсякденного життя університету, та отримали довідкові матеріали.