Представники Харківського національного університету внутрішніх справ у рамках профорієнтаційної роботи відвідали Люботинську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 4, відділ освіти Люботинської міської ради, а також Люботинське відділення поліції Харківського відділу поліції ГУНП в Харківській області. У профорієнтаційних заходах взяли участь представники кафедри іноземних мов факультету № 1 доцент Олександр Левашов та старший викладач Анатолій Коршенко.

Працівники університету надали інформацію про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, про переваги навчання у ХНУВС, роз'яснили умови вступу на навчання, правила подання документів, особливості організації освітнього процесу, розповіли про можливості реалізуватися курсантам і студентам університету в науковій, творчій і спортивній діяльності та ін.