На базі Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся навчально-методичний семінар «Практичні аспекти взаємодії слідчо-оперативних груп, процесуальних керівників та фахівців експертних установ під час проведення першочергових слідчих дій за фактами вбивств, вчинених в умовах неочевидності» із використанням режиму відеоконференцзв’язку «Zoom».

Харківський національний університет внутрішніх справ представляли: професор, завідувач кафедри оперативно-розшукової діяльності та розкриття злочинів доктор юридичних наук Владислав Шендрик, доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства кандидат юридичних наук Сергій Абламський, доцент кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки кандидат юридичних наук Тетяна Орлова та доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства кандидат юридичних наук Віталій Романюк.

До участі в онлайн-заході були запрошені представники керівників обласної та місцевих прокуратур, працівники Головного управління Національної поліції в Харківській області, представники НЮУ імені Ярослава Мудрого, Тренінгового центру прокурорів України, наукові співробітники експертних установ: Національного наукового центру «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса», Харківського Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру, Харківського обласного бюро судово-медичних експертиз.