У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся І етап ХХІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика серед студентів факультету № 6. Цьогоріч, зважаючи на умови адаптивного карантину, конкурс відбувся у безпечному форматі – із використанням комп'ютерних і комунікаційних технологій.

Організував та провів захід старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 Михайло Овчинников. Учасникам конкурсу впродовж 80 хвилин необхідно було виконати дев'ять різноманітних за ступенем складності завдань з лексикології, фразеології, словотвору, морфології, синтаксису, пунктуації та стилістики сучасної української літературної мови.

За право взяти участь в обласному етапі ХХІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика змагалися понад 25 студентів першого курсу всіх спеціальностей.

Переможці конкурсу:

І місце – Наталія Їжаченко;

ІІ місце – Валентина Уваренко;

ІІІ місце – Олена Водяницька.