До ювілейного мовного флешмобу, написання радіодиктанту національної єдності, активно долучились курсанти, студенти та співробітники Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ. Автором цьогорічного тексту радіодиктанту є відомий в Україні та за її межами письменник, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Іван Малкович.

Написання радіодиктанту є не лише перевіркою власних знань з державної мови, а в першу чергу – проявом громадянської позиції. Як справедливо наголошує наша геніальна Ліна Костенко: «Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову». Тож плекати рідну мову, користуватися нею досконало у повсякденні – святий обов’язок кожного українця!

Сумська філія ХУВС