Курсанти 1-го курсу факультету №1 Харківського національного університету внутрішніх справ Поліна Суслова, Антон Удовіков, Нікіта Суворов, які є членами Центру соціальних проєктів Школи наукового лідерства факультету №1, взяли участь у тренуваннях з пошуку безвісно зниклої людини «Знайти людину – врятувати життя», які були проведені громадською організацією «Пошуковий загін "Ангел"».

Перед учасниками тренувань було поставлено завдання відшукати у лісі двох дітей та тіло-ляльку. Курсант Антон Удовіков першим знайшов тіло-ляльку, дітей знайшли спільними зусиллями. Наприкінці заходу курсанти отримали подяки, а також домовилися про подальшу співпрацю з громадською організацією «Пошуковий загін "Ангел"».