Доцент кафедри кримінального права та кримінології факультету № 6 Юлія Татаркіна  провела профорієнтаційний захід у Харківській загальноосвітній школі I-III ступенів № 5 Харківської міської ради.

Представник університету надала адміністрації школи профорієнтаційні матеріали у паперовій та електронній формі про порядок та умови вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ, інформацію про підготовчі курси, відеоролики про університет. Розповіла про можливість участі у науково-творчому конкурсі з фінансової безпеки та фінансових розслідувань учнів старших класів, який відбудеться дистанційно 25 листопада 2020 року. Всі матеріали були розміщені на стенді навчального закладу та на інтернет-ресурсах школи, що забезпечує школярам зручний доступ до інформації.