В онлайн-режимі відбулося засідання наукового гуртка кафедри соціології та психології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ на платформі Zoom. Тема засідання – «Підготовка до VІІІ Харківської науково-практичної конференції «Актуальні напрями практичної психології та психотерапії» (місто Харків, 16 грудня 2020 року)».

Засідання відкрила керівник наукового гуртка доцент кафедри Олена Шахова. Доцент кафедри Наталя Греса поінформувала присутніх про умови участі студентів у науковій конференції. Доцент кафедри Алла Шиліна повідомила студентам про сучасні вимоги до написання та оформлення тез доповідей. На засіданні було заслухано та обговорено доповіді студентів на актуальні теми: «Гендерні аспекти лідерства», доповідачка Альона Стогній, «Специфіка психологічного благополуччя», доповідачка Анна Ярмоленко, «Специфіка емоційного інтелекту у студентів-психологів», доповідачка Дар'я Середа. Студенти та викладачі кафедри взяли активну участь в обговоренні доповідей.