Старша викладачка кафедри українознавства факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Єльнікова взяла участь у циклі вебінарів «Головні метрики сучасної науки. Scopus та Web of Science» від науково-навчального центру компанії «Наукові публікації – Publ. Science».

Для українських учених було проведено чергову серію вебінарів про можливості використання платформи Web of Science, де лекторкою була Єлизавета Батаєва – спеціалістка науково-навчального центру, експерт у сфері наукометрії та наукового консалтингу. Цикл вебінарів репрезентував такі теми: «Базис наукометрії. Що? Кому? Навіщо?», «Головні метрики сучасної науки», «Основи Scopus. Проблематика самостійної публікації», «Основи Web of Science. Проблематика самостійної публікації», «Тонкощі наукового консалтингу. Як економити час під час публікації?». Вони допоможуть науковцям успішно реалізувати свої публікації у міжнародних журналах. По завершенню циклу вебінарів Наталія Єльнікова отримала сертифікат.