Старша викладачка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко взяла участь у вебінарі «Цифрова грамотність: YouTube, Gmail, Google Диск. Інтеграція сучасних застосунків у Блог та Тести на “Всеосвіті”». Цикл вебінарів, присвячених дистанційній освіті, презентував освітній портал «Всеосвіта». На занятті було розглянуто основні гугл-застосунки та їх використання в навчальному процесі, зокрема: переваги електронної пошти Gmail; створення профілю на «Всеосвіті» для обміну методичними розробками, тестами, цікавими завданнями; завантаження навчального відео на власний YouTube-канал. За результатами вебінару учасники отримали сертифікат підвищення кваліфікації тривалістю 0,06 кредиту ЄКТС.