Доцент кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук, доцент, LL.M Ксенія Юртаєва взяла участь як запрошений спікер у загальноукраїнському семінарі періодичного навчання суддів місцевих загальних судів з метою підвищення рівня їх кваліфікації. Семінар «Кібербезпека: правові основи, технології та методи кіберзахисту» пройшов у режимі онлайн-трансляції за допомогою програми «ZOOM».

Ксенія Юртаєва виступила з доповіддю «Кримінально-правові засоби забезпечення кібербезпеки: сучасні тенденції та перспективи». У своїй доповіді вона розкрила питання сучасних загроз кібербезпеці в Україні та світі, визначила поняття кіберзлочину за законодавством України та його місце у чинному Кримінальному кодексі України, докладно зупинилася на проблемах кваліфікації кіберзлочинів та шляхах їх вирішення. Доповідь Ксенії Юртаєвої викликала інтерес серед учасників семінару. Наприкінці заходу спікер відповіла на запитання та взяла участь у дискусії.