Представники університету взяли участь у вебінарі на тему «Кваліфікація викладачів в умовах COVID-19 – сприяння академічній доброчесності під час викладання та навчання у період пандемії», що проходив у рамках Європейського тижня академічної доброчесності.

Спікерами заходу були Валері П. Денней – адміністратор баз даних, віце-президент Міжнародного центру академічної доброчесності (ICAI), Авіаційний університет Ембрі-Редла, США; Мустафа Юнус Еріаман – доктор філософії, президент Всесвітньої асоціації досліджень в галузі освіти (WERA), Університет Чанаккале Онсекіз Март, Туреччина;  Інга Гайзаускайте – член правління Європейської мережі академічної доброчесності (ENAI), Литовський центр соціальних досліджень & Вільнюський університет, Литва; Салім Рази – доктор філософії, член правління Європейської мережі академічної доброчесності (ENAI), Університет Чанаккале Онсекіз Март, Туреччина; Фіона О'Ріордан – доктор філософії, Дублінський міський університет, Ірландія; Камілла Дж. Робертс – доктор філософії, Державний університет Канзасу, президент Міжнародного центру академічної доброчесності, США.

Модератором зустрічі була Соня Белобаба – доктор філософії, віце-президент Європейської мережі академічної доброчесності, Уппсальський університет, Швеція.

Під час вебінару спікери поділилися думками та досвідом своїх країн щодо труднощів та здобутків при викладанні та навчанні у форматі онлайн, перехід на який відбувся через пандемію COVID-19. Запропонували ідеї про те, як планувати онлайн-урок, як використовувати чат для залучення уваги студентів, як підвищити зацікавленість слухачів лекцією. Багато уваги приділили способам оцінки та екзаменування студентів, а саме, використанню різноманітних форм завдань в екзаменаційній роботі. Обговорили також важливість академічної чесності студентів та способи її підвищення. Отримані знання під час вебінару будуть застосовані в науковій та викладацькій роботі представників університету.