У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся випуск слухачів кафедри військової підготовки. Протягом двох років юнаки та дівчата набували практичних навичок у військовій справі та опановували військові спеціальності – психологію та соціальну психологію, щоб у разі необхідності уміти надавати психологічну допомогу, а також вести за собою колективи як в екстремальних умовах, так і в мирний час. Перші офіцерські погони 16 жовтня випускникам вручив перший проректор університету підполковник поліції Сергій Бортник. Він привітав випускників із закінченням навчання, присвоєнням військового звання "молодший лейтенант запасу" і побажав, щоб отримані знання стали в нагоді - допомагали по життю та в кар’єрному зростанні.