Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ разом із представниками Національної академії Національної гвардії України, Військового інституту танкових військ НТУ ХПІ, спецпідрозділу Національної Гвардії України «Омега» та 92-ї механізованої бригади взяли участь у тактичних навчаннях з використанням страйкбольного спорядження.

Під час навчань підрозділами було відпрацьовано наступні елементи: орієнтування та переміщення у нічний час, подолання водної перешкоди з використанням броньованої техніки, штурм захопленої будівлі з подальшим зачищенням приміщень, встановлення наметового табору, розпалювання вогнища.

У навчаннях брали участь курсанти університету, що відвідують секцію спеціальної фізичної підготовки.