Факультет № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ підбив підсумки проведення табірного збору з курсантами набору 2020 року. Декан факультету № 2 полковник поліції Костянтин Гарбузюк відзначив важливість табірного збору для формування майбутніх працівників Національної поліції та вручив нагороди кращим спортсменам, які вибороли перше місце в університетській спартакіаді. Змагання проходили у шести видах спорту. Першокурсники факультету вибороли 14 призових місць: 7 перших місць – у волейболі, баскетболі, підтягуванні на високій перекладині, підійманні гирі, перетягуванні канату, легкій атлетиці та 5 других місць – у легкій атлетиці та міні-футболі.

Грамотами факультету за успіхи у різних видах спорту нагороджені:Сергій Бойко – баскетбол, Роман Ульянцев – гирьовий спорт, в легкій атлетиці – Олексій Остапенко, Єгор Старіков, Олександр Сагайдак.

Завідувач кафедри українознавства Ігор Чорний відзазначив активну участь першокурсників у літературних конкурсах, які відбулися в університеті. За участь у факультетському літературному конкурсі дипломом факультету за зайняте ІІІ місце були відзначені: Яна Телуха, Оксана Іванченко, Христина Бойко, за ІІ місце – Анастасія Безверха та Максим Самойлов.

Заступник декана з навчально-методичної роботи Сергій Гіренко підбив підсумки конкурсу відеопрезентацій, які підготували навчальні групи першокурсників. Відеоролики переглянули майже 19000 користувачів соціальних мереж, що сприяє популяризації вишу та професії поліцейського. Колективи, чиї відео презентації були визнані найкращими, отримали Подяки факультету. Серед них: колектив 101-ї навчальної групи – автор ідеї, режисури й монтажу Катерина Стрижак; колектив 103-ї навчальної групи – монтаж: Анастасія Батюх, режисери: Кристина Машура та Анастасія Моцна; колектив 106-ї навчальної групи – автор ідеї, режисури й монтажу Валерія Горда; колектив 108-ї навчальної групи – монтаж: Арсеній Черкашин, режисер: Микита Сумм.

Грамотою факультету за кращій відеофільм профорієнтаційної спрямованості  нагороджений колектив 107-ї навчальної групи. Монтаж: Андрій Троян, режисер: Валерія Куліш. Грамотою факультету та подарунком нагороджені переможці конкурсу: ІІІ місце – колектив 105-ї навчальної групи, монтаж: Богдан Грисюк, режисер: Аліна Бєлохвост; ІІ місце – колектив 104-ї навчальної групи, монтаж: Софія Черкезова, режисер: Марина Мулік; І місце – колектив 102-ї навчальної групи, автор ідеї, режисури й монтажу Дарина Шевченко.

Декан факультету Костянтин Гарбузюк відзначив роботу молодших командирів зі старших курсів, які під час табірного збору підтримували, допомагали, навчали, першокурсників. За наполегливу працю щодо згуртування свого підрозділу, підтримання та зміцнення в ньому дисципліни та законності Грамотою факультету нагороджені курсанти 3 курсу – Марія Поліщук та Дмитро Серховець, курсанти 2 курсу – Данило Багмет, Кирило Коваленко, Микола Косінов, Дмитро Тарусін. Почесною Грамотою факультету нагороджені:курсанти 3 курсу – Олександр Карташов, Денис Катюха, Сергій Хара, курсанти 4 курсу – Вадим Досаев та Галина Філончук.

За активну участь у громадському житті факультету, активну життєву позицію, особисту дисциплінованість та старанність у повсякденній діяльності, згуртування колективу навчальних груп першого курсу під час табірного збору 2020 року Пам’ятною Відзнакою факультету № 2 нагороджені: курсант 4 курсу Артем Галаган, курсант 3 курсу Руслан Чубенко, курсант 2 курсу Дмитро Жук.

Доброю традицією на факультеті є привітання від молодших командирів табірного збору першокурсникам. З ним до юнаків і дівчат звернувся курсант 4-го курсу Вадим Досаєв, який під час табірного збору він виконував обов’язки помічника начальника курсу.

Від імені батьків виступила Олена Власова, яка побажала всім курсантам зростати самостійними, освіченими та щирими людьми, достойними своїх батьків. Від імені першокурсників до всіх присутніх звернулась курсантка навчальної групи 103 Анастасіїя Батюх.

Завершився захід виступом художньої самодіяльності факультету.