Викладачі кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ провели бінарні заняття з актуальних тем. Старший викладач кафедри кандидат юридичних наук Наталія Філіпська провела бінарне заняття для курсантів факультету № 2 навчальної групи 403 з дисципліни «Конституційно-правові засади державності України» за темою «Роль Збройних Сил України та інших воєнізованих формувань у захисті суверенітету, територіальної цілісності і недоторканості України». Заняття пройшло за участі інструктора Національної гвардії України підполковника Збройних Сил Володимира Жидковського.

Професор кафедри Тетяна Гудзь та народний депутат України Олександр Бакумов провели бінарне заняття для курсантів 2 курсу факультету № 1 з дисципліни «Конституційне право». Розглянуто було питання взаємодії Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.