Бібліотекою Харківського національного університету внутрішніх справ проводиться Бібліотечний тиждень з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек. У його межах відбуваються різні заходи – презентації, тематичні виставки. Зокрема, курсанти та студенти відвідали розгорнуту книжково-ілюстративну експозицію «Віддзеркалення минулого у рідкісних виданнях бібліотеки ХНУВС», яка налічує понад 200 примірників. Більшість з них передані бібліотеці з особистої колекції засновником вишу академіком Національної академії правових наук України, доктором юридичних наук, професором, генерал-полковником міліції Олександром Бандуркою.

Протягом тижня університетська спільнота знайомиться з новими надходженнями літератури, молодь отримує багато нової та корисної інформації про бібліотеку та її інформаційні ресурси.