Завідувачем кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії ХНУВС кандидатом економічних наук, доцентом Оленою Лук’янихіною проведено бінарне заняття з дисципліни «Безпека життєдіяльності» за участі слідчого відділення розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи слідчого відділу Сумського відділу поліції ГУНП в Сумській області, старшого лейтенанта поліції Тетяни Черняк.

Правоохоронець розповіла студентам першого курсу про специфіку роботи слідчого. Особливу увагу Тетяна Миколаївна приділила якостям, які необхідні слідчому в роботі: дисциплінованість, витримка, психічне і фізичне здоров’я, уміння боротися з наслідками стресу та підтримувати свою працездатність.

Слідчий також дала слушну пораду студентам – планувати власну кар’єру вже з першого курсу.

Сумська філія ХНУВС