Представники Харківського національного університету внутрішніх справ увійшли до складу переможців районного етапу міського конкурсу «Молода людина року–2020». Переможців привітав та вручив нагороди начальник Комітету у справах сім'ї, молоді та спорту по Слобідському району Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради Сергій Голуб.

У номінації «Наукова діяльність» переможцем став т.в.о. начальника відділу організації наукової роботи, доктор юридичних наук, доцент Володимир Чумак. У номінації «Студенти (курсанти) вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації» нагороду отримав курсант 4 курсу факультету № 4, а зараз – старший оперуповноважений в особливо важливих справах Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України Олексій Барбашов.

У номінації «Громадська діяльність» лауреатом конкурсу стала курсантка 4 курсу факультету № 1 Анастасія Щокало.