Доценти кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Ірина Василько, Артем Подорожній разом зі студентами кількох груп взяли участь у вебінарі «Нова мінзарплата у 5000 грн.: що з перехідними виплатами і що відкоригувати вже зараз», організований Цифровим видавництвом MCFR та отримали відповідні сертифікати.

Вебінар провела Світлана Лістрова, фахівець з оплати праці й оподаткування, автор понад 1000 публікацій, бухгалтер-практик. Під час вебінару було розглянуто питання: підвищення мір зарплати (тарифних ставок); доплати до мін зарплати: тонкощі розрахунків у вересні 2020 року; коригування заробітку (середньої зарплати) у зв’язку з підвищенням окладу; мінімальна і максимальна база нарахування ЄСВ та оподаткування; лікарняні та декретні: як визначати розмір обмеження.

Вебінар містив багато корисного матеріалу, який  буде застосований викладачами у навчальному процесі.