Студенти 1 курсу разом із кураторами груп – доцентом кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Дар’єю Коробцовою та доцентом кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін Кристиною Кисильовою відвідали музей університету.

Цікаву та пізнавальну екскурсію провів працівник музею фахівець відділу соціально-гуманітарної роботи Андрій Прохоров. Студенти ознайомилися з експозиціями музею, більше дізналися про історію становлення та розвиток Харківського національного університету внутрішніх справ та правоохоронних органів. Також оглянули експозиції, присвячені діяльності поліції в розслідуванні вбивств та дорожньо-транспортних пригод. Взяли активну участь в обговоренні прикладів цих подій та зробили власні висновки щодо обставин справ.