Доцентка кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Елла Вакулович та суддя Господарського суду Дніпропетровської області Едуард Бондарєв провели бінарне заняття для студентів факультету № 6 з дисципліни «Цивільний процес» за темою «Докази і доказування: теоретичний та практичний аспекти».

Під час заняття було розглянуто питання: мета та етапи доказування у цивільному процесі, поняття доказів та засобів доказування, предмет доказування, обов`язок доказування, підстави звільнення від доказування, класифікація доказів та інші. Суддя Едуард Бондарєв розповів про порядок та особливості дослідження доказів під час судового провадження. Особливу зацікавленість студентів викликали практичні приклади з судової практики, що пов`язані з розглядуваною темою. Молоді також було запропоновано розібрати практичні завдання та підготувати обгрунтовані відповіді. Наприкінці заняття суддя відповів на запитання студентів та надав поради стосовно підготовки до успішної професійної діяльності.