Ректор університету Дмитро Швець провів робочу зустріч зі студентами-першокурсниками, науково-педагогічним складом та працівниками факультету № 6.

Дмитро Володимирович привітав присутніх з початком нового навчального року, побажав натхнення в роботі та навчанні, молоді – бути дисциплінованими й докладати всіх зусиль для отримання якісної освіти. Ректор зазначив, що в університеті створено гідні умови для навчання, побуту та дозвілля – сучасний аудиторний фонд з технічним забезпеченням, потужна бібліотека, гарна спортивна база, гуртожитки. Наголосив ректор і на важливості дотримання карантинних вимог, бути відповідальними за власне здоров’я та здоров’я оточуючих – носити маски, не нехтувати правилами гігієни. Поспілкувався Дмитро Володимирович і з кураторами навчальних груп, представниками курсантсько-студентського Парламенту, наголосивши, що всі актуальні питання будуть вирішуватися оперативно й спільними зусиллями.