Професор кафедри цивільного права та процесу факультету № 6 Володимир Кройтор взяв участь у робочій зустрічі Міжнародного товариства прав людини в рамках проекту «Зміцнення верховенства права в Україні. Правосуддя в період карантину». Міжнародне товариство прав людини та його національні секції є незалежними неурядовими правозахисними організаціями, діяльність який ґрунтується на Загальній декларації прав людини Організації Об’єднаних Націй. МТПЛ прагне сприяти міжнародному взаємопорозумінню й терпимості в усіх областях культури та суспільства.

Під час робочої зустрічі були обговорені актуальні проблеми, які виникли під час моніторингу дотримання права на справедливий суд в Україні та при здійсненні правосуддя в період карантину.