Доцентка кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Тетяна Матюшкова взяла участь у програмі «Секретний фронт», що вийшла на телеканалі ICTV. Через карантин зйомка відбувалася дистанційно з використанням можливостей Skype. Темою інтерв’ю та чергового випуску передачі «Секретний фронт» стали сучасні криміналістичні засоби та методи протидії злочинності.

На прикладі відомих у криміналістиці випадків Тетяна Матюшкова розповіла про сучасні можливості експертизи ДНК, використання поліграфу, дактилоскопії, віртуальної та доповненої реальності у розслідуванні злочинів, біометричні технології ідентифікації особи та інші криміналістичні методи боротьби зі злочинністю.