Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Гусаров, радник ректора Олександр Бандурка, курсанти, студенти та працівники університету взяли участь в урочистих заходах на Меморіалі Слави у Лісопарку з нагоди Дня захисника України.

У заході взяли участь керівники Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної ради, Харківської міської ради, представники правоохоронних органів, ветерани та громадськість. Хвилиною мовчання та покладанням квітів вони вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя за мир і спокій в нашій державі.

Під звуки гімну України пролунали залпи, урочистим маршем пройшли представники вищих військових навчальних закладів, у тому числі й курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ.