Шановні здобувачі вищої освіти, науково-педагогічні працівники!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком нового навчального року!

Перше вересня – це день, з якого в нашому житті починається незвіданий цікавий шлях до пізнання.

Для багатьох він стане першим днем навчання в закладі вищої освіти, для когось цей навчальний рік розпочне самостійне життя, але я переконаний, що для вас цей час буде щасливим і незабутнім!

Освіта дає людині впевненість і свободу у виборі життєвого шляху, можливість досягти успіху і реалізувати свої здібності. Знання є справжнім безцінним надбанням народу, яке визначає його потенціал та розвиток.

Молоде покоління з новим світоглядом, творчим мисленням, активною громадянською позицією становитиме основу майбутньої еліти, яка побудує по-справжньому єдину, міцну, високорозвинену європейську державу. Високоосвічені люди – найцінніший скарб кожної країни.

Сьогодення вимагає від нас глибоких знань і широкої ерудиції, готовності до стрімких змін і самовдосконалення.

Бажаю всім підкорити нові вершини знань, досягти омріяної мети.

У День знань ми з особливим теплом згадуємо своїх учителів та викладачів, дякуємо їм за плідну роботу.

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, миру, творчої наснаги, успіхів у навчанні та службі на благо Українського народу!

Слава Україні!

Державний секретар