"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Шановні здобувачі вищої освіти, науково-педагогічні працівники!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком нового навчального року!

Перше вересня – це день, з якого в нашому житті починається незвіданий цікавий шлях до пізнання.

Для багатьох він стане першим днем навчання в закладі вищої освіти, для когось цей навчальний рік розпочне самостійне життя, але я переконаний, що для вас цей час буде щасливим і незабутнім!

Освіта дає людині впевненість і свободу у виборі життєвого шляху, можливість досягти успіху і реалізувати свої здібності. Знання є справжнім безцінним надбанням народу, яке визначає його потенціал та розвиток.

Молоде покоління з новим світоглядом, творчим мисленням, активною громадянською позицією становитиме основу майбутньої еліти, яка побудує по-справжньому єдину, міцну, високорозвинену європейську державу. Високоосвічені люди – найцінніший скарб кожної країни.

Сьогодення вимагає від нас глибоких знань і широкої ерудиції, готовності до стрімких змін і самовдосконалення.

Бажаю всім підкорити нові вершини знань, досягти омріяної мети.

У День знань ми з особливим теплом згадуємо своїх учителів та викладачів, дякуємо їм за плідну роботу.

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, миру, творчої наснаги, успіхів у навчанні та службі на благо Українського народу!

Слава Україні!

Державний секретар
Міністерства внутрішніх
справ України
Олексій ТАХТАЙ