Курсанти 2 курсу факультету № 1 Михайло Волобуєв та Ігор Саліонов допомогли хлопцю повернути мобільний телефон. Повертаючись додому після занять, на проспекті Гагаріна до юнаків у формі підбігла група неповнолітніх дітей. Вони поскаржилися, що на дитячому майданчику, розташованому біля будинку № 177, невідомий їм чоловік у стані алкогольного сп’яніння вихопив у одного з хлопців телефон і на вимогу дитини повернути річ почав погрожувати фізичною розправою. Діти вказали на чоловіка, який відібрав телефон, після чого курсанти звернулися на гарячу лінію «102». До прибуття працівників поліції курсанти утримували чоловіка, який скоїв злочин, не дозволяючи йому покинути місце пригоди. Прибув наряд поліції охорони. З’ясувавши обставини виклику і факт того, що в діях чоловіка міститься склад злочину, передбаченого ст. 186 КК України, вони зв’язалися зі Слобідським ВП ГУНП в Харківській області й попросили направити на місце події працівників слідчо-оперативної групи. Після їх прибуття та з’ясування всіх обставин працівники поліції подякували курсантам за допомогу в затриманні підозрюваної особи.