До фонду університетської бібліотеки надійшло видання «Потрібний людям» (серія «Життя видатних людей») від автора Миколи Петровича Пугача.

Автор книги висвітлює життєві й творчі шляхи відомого правознавця, державного діяча, депутата Верховної Ради України чотирьох скликань, обласних, міських і районних Рад у різні часи, доктора юридичних наук, професора, академіка Національної академії правових наук України, письменника і журналіста, заслуженого юриста України, Почесного громадянина міста Харкова та десяти інших міст і районів України Олександра Марковича Бандурки.

Книга буде цікавою широкому загалу читачів, краєзнавцям, історикам, правникам та всім, хто бік о бік працює та спілкується з Олександром Марковичем.

Бібліотека запрошує університетську спільноту познайомитися з виданням.