Викладач-методист циклової комісії природничих дисциплін Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Грибанова успішно закінчила дистанційний курс «Літня Академія Classtime».

Курс професійного спрямування для проактивних освітян України дозволив Світлані Грибановій удосконалити свою інформаційну компетентність, набути цифрових навичок роботи з інструментами для здійснення дистанційного навчання сучасної освітньої платформи Classtime, долучитись до парного тренування.

Отримані знання будуть використані викладачем-методистом у навчальній та науковій діяльності коледжу включенням елементів дистанційного навчання ресурсу Classtime в освітній процес.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС