У Харківському національному університеті внутрішніх справ проведено роботу щодо оновлення освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Кібербезпека (поліцейські)» та навчального плану підготовки здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти галузі знань 12 «Інформаційні технології» за спеціальністю 125 «Кібербезпека».

Підставами для цього стали типова освітня програма та типовий навчальний план з підготовки здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня освіти галузі знань 12 «Інформаційні технології» за спеціальністю 125 «Кібербезпека», затверджені тимчасово виконуючим обов’язки державного секретаря Міністерства внутрішніх справ 03 серпня 2020 р., та  стандарт вищої освіти за спеціальністю 125 «Кібербезпека» галузі знань 12 «Інформаційні технології» для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 04 жовтня 2018 року № 1074.

До обговорення освітньо-професійної програми були залучені здобувачі вищої освіти, випускники ЗВО системи МВС, представники профільних департаментів Національної поліції України, науково-педагогічні працівники.

Під час формування варіативної частини навчального плану враховані пріоритетні навчальні дисципліни з урахуванням державного замовлення на підготовку фахівців для відповідних підрозділів Національної поліції України, норм чинного законодавства, пропозиції стейкхолдерів.

Навчальний план передбачає інтеграцію плану первинної професійної підготовки за професією 5162 «Поліцейський» під час першого року навчання здобувачів вищої освіти.

Гарант освітньо-професійної програми
«Кібербезпека (поліцейські)»,