З урахуванням запровадження карантину на території України, Міністерством освіти і науки України заплановано продовження прийому іноземних громадян на навчання до закладів вищої освіти до 15 грудня 2020 року та до 15 квітня 2021 року. Вступ іноземних громадян до ХНУВС відбувається у вказані терміни на обрану форму навчання: заочну або денну, з урахуванням вимог, передбачених стандартами вищої освіти. У разі погіршення епідемічної ситуації в університеті буде запроваджено дистанційну форму навчання для іноземних громадян.

Постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» іноземні абітурієнти, які перетинають державний кордон України до 31 серпня 2020 року, повинні придбати страховий поліс на випадок захворювання на COVID-19 та підлягають самоізоляції (у разі відсутності результату тестування на COVID-19). Дотримання маскового режиму, температурного скринінгу, соціального дистанціювання, обробка рук антисептичними засобами є обов`язковими до виконання як студентами, так і співробітниками університету.

Питання про протиепідемічні заходи у вересні 2020 року будуть вирішуватися з урахуванням епідемічної ситуації.