Представниками відділу організації наукової роботи під керівництвом Володимира Чумака подаровано бібліотеці університету наукове видання «Практика Європейського суду з прав людини щодо України. Том. № 2: Збірник рішень у справах про право на мирне володіння майном (ст. 1 протоколу до Конвеції про захист прав людини і основоположних свобод)».

Збірник підготовлено науково-педагогічним складом ХНУВС і він є другим із серії «Практика Європейського суду з прав людини щодо України». У ньому представлений комплекс рішень Суду, в яких розглядаються випадки порушень Україною як договірною стороною статті 1 протоколу до Конвенції.

Видання представленого збірника спрямовано на підвищення освіченості працівників правозастосовних органів: суддів, прокурорів, адвокатів, слідчих, працівників поліції та інших правоохоронців.

Бібліотека запрошує університетську спільноту ознайомитися з виданням!