Доцентка кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Ірина Василько взяла участь у вебінарі «Призов на строкову службу та офіцерів запасу влітку 2020 року. Дії кадрової служби», який був організований Цифровим видавництвом MCFR.

Спікером вебінару виступила Юлія Видиборець – головний редактор експертно-правової системи «Expertus: Кадри», лектор онлайн-навчання «Вища Школа Кадровика», юрист у сфері трудового права.

Учасники вебінару ознайомилися з наступними питаннями: «Як вплинув карантин на строки і обсяг призову?», «Якою буде процедура призову у 2020 році?», «Хто може вимагати відстрочки?», «Чи забезпечувати гарантії призваним, зважаючи на фінансові втрати підприємств за час карантину?», «Як замінити призваного працівника?».

Вебінар містить багато корисного матеріалу, який є невід’ємною частиною навчальної дисципліни «Трудове право».

Отримані знання будуть використані у навчальному процесі.