Шевченківська експозиція університету представляє широкому загалу нові експонати і чекає на своїх відвідувачів після скасування обмежувальних заходів. Попри карантин, пошукова робота курсантів і викладачів факультету № 2 не припинялася і проходила у дистанційному режимі. Її результатом стали нові цікаві експонати.

Декан факультету № 2 Костянтин Гарбузюк подарував оригінальну декоративну таріль з портретом Тараса Шевченка, створену за традиціями петриківського розпису, яка посіла гідне місце на настінному панно – мистецькій Шевченкіані нашої експозиції.

Завдяки дарункам заступника декана Сергія Гіренка, завідувача кафедри українознавства Ігоря Чорного, заступника начальника відділу організації служби Віталія Тарасенка, доцентки кафедри українознавства Вікторії Перцевої, фахівця факультету № 2 Сергія Клименка в експозиції виокремилась тематична виставка «Шевченко у філателії, нумізматиці та боністиці» з численними унікальними експонатами: колекційними та ювілейними монетами, українськими й іноземними купюрами, поштовими марками та блоками, що випускалися Укрпоштою впродовж останніх восьми років.

Поповнилась новими артефактами й Шевченківська аудиторія. Речі побуту і знаряддя праці українців кінця ХІХ – початку ХХ століття – дерев'яна маслобійка, старовинна чавунна праска, пічні горщики – були подаровані рівненською родиною доцентки Вікторії Перцевої.

Шевченківська аудиторія гостинно чекає на відвідувачів і нові дарунки.