Начальник наукового відділу Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат економічних наук Марина Петченко взяла участь у міжнародному онлайн-стажуванні на базі Економічного університету в місті Кракові та Малопольської школи державного управління.
Програма стажування розкривала питання нових і інноваційних методів навчання та наукову складову в системі вищої освіти.
Модулі програми стажування:

• Модуль 1. Вступ. Мобільність в освіті;
  • Модуль 2. Європейська та польська система вищої освіти;
  • Модуль 3. Освіта та дослідження в перехідному періоді (польська наукова система). Нові та інноваційні методи навчання.

Лектори стажування: Anna Stanisławska-Mischke, Coordinator, e-Learning Team; Valentyn Bakhnivskyi, PhDCandidate, Department of Economics; Jacek Klich, Professor, Department of Public Administration; Marek Benio, PHD, Department of Public Administration; Dominika Lemler, International Programmes Office; Aneta Powroźnik, e-Learning Team; Artur Szczygieł-Ryss, e-Learning Team.
Мариною Петченко було підготовлено індивідуальну залікову роботу, передбачену програмою стажування, та отримано сертифікат учасниці.
Міжнародне стажування сприятиме подальшій науковій співпраці між українськими та польськими колегами. Набутий досвід начальником наукового відділу буде використаний в навчальній та науковій роботі Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС.

Кременчуцький льотний коледж