Працівники кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 дистанційно взяли участь у науково-практичному семінарі «Актуальні проблеми експертного забезпечення досудового розслідування», що проходив на базі Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ. Для участі у семінарі було надано близько 120 доповідей вчених і судових експертів з Дніпра, Києва, Сєверодонецька, Харкова, Черкас.

Завідувач кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології Харківського національного університету внутрішніх справ професор Михайло Щербаковський підготував доповідь на тему «Тактика ознайомлення підозрюваного з висновком експерта», доцент Світлана Лозова надала повідомлення «Перспективи використання action-камер у криміналістичній діяльності», тема доповіді доцента кафедри Вікторії Вінцук – «Практичне значення сучасної класифікації організованої злочинності».

За матеріалами семінару оприлюднено збірник доповідей.