Викладач циклової комісії фізико-математичних дисциплін та інформатики Кременчуцького льотного коледжу Харківського національного університету внутрішніх справ Світлана Грибанова пройшла дистанційний курс «Хмарні сервіси відкритої науки для освітян», проведеного в межах сертифікатної освітньої програми «Інформаційні системи та хмарні технології в освітньому процесі». Під час лекцій, онлайн-зустрічей та практичних занять було розглянуто основні етапи наукового дослідження, їх підтримка з використанням ІКТ, сервіси спільної роботи над навчальними проєктами та опрацювання матеріалів під час роботи над проєктом, платформу відкритої науки та застосування її компонентів в освітньому процесі, спеціалізовані хмарні сервіси для впровадження відкритої науки. Після виконання усіх практичних завдань та успішного проходження заключного тесту Світлана Грибанова отримала сертифікат.

Досвід та знання, здобуті під час проходження курсу, будуть використані викладачем у навчальному процесі.

Кременчуцький льотний коледж