Курсантка факультету № 1 Наталія Расторгуєва увійшла до складу переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Теорії та історії держави і права; історії політичних і правових учень; філософії права».

У конкурсі взяли участь 60 наукових робіт курсантів і студентів з 35 закладів вищої освіти 20 регіонів України. Авторитетна галузева конкурсна комісія провела їх рецензування і визначила 15 найкращих для захисту на підсумковій науково-практичній конференції ІІ туру, яка відбулася на базі Національного авіаційного університету в онлайн-режимі.

Учасники конкурсу доклали максимум зусиль для того, щоб гідно продемонструвати не лише свою здатність до наукового пошуку, а й вміння на належному рівні презентувати результати власного дослідження. За результатами виступу курсантка університету Наталія Расторгуєва (науковий керівник професорка кафедри теорії та історії держави і права Юлія Загуменна) була нагороджена дипломом ІІІ ступеня.