Старший лаборант кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6, студентка магістратури Валерія Буднік  пройшла онлайн курс «Захист прав людей з інвалідністю». Вивчалися такі теми: «Що таке інвалідність?», «Моделі ставлення суспільства до інвалідності», «Права людини з інвалідністю», «Порушення прав людей з інвалідністю в Україні», «Міжнародні та національні механізми захисту прав людей з інвалідністю». Заняття  були інформаційно насиченими та корисними.

Наприкінці кожного тижня слухачі курсів проходили перевірку засвоєного матеріалу, в онлайн-режимі здавали модулі. Отримавши  за кожний модуль оцінку «відмінно», Валерія отримала сертифікат, що засвідчив успішність завершення курсу. Тепер у неї нові плани щодо подальшого підвищення своєї кваліфікації.