Представники Харківського національного університету внутрішніх справ – тренер з підготовки та підвищення кваліфікації працівників кіберполіції, професор кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки факультету № 4 Віталій Носов та старший викладач кафедри інформаційних технологій факультету № 4 (кіберполіції) Олексій Рвачов провели у Харківському прес-клубі онлайн-тренінг з цифрової безпеки журналістської діяльності. В онлайн-тренінгу взяли участь 34 журналісти з усіх областей України.
Під час спілкування тренери допомогли учасникам навчитися краще управляти ризиками щодо інформації та пристроїв, вміти надійніше захищати облікові записи редакцій та журналістів від зовнішніх загроз, шпигунських програм та вірусів. Роз’яснили питання щодо захисту листування та про конфіденційну комунікацію в соцмережах, а також, які паролі вважаються безпечними. Поділилися лайфхаками захисту під час користування загальнодоступними Wi-Fi мережами, навели приклади програмного забезпечення, яке може бути використано журналістами під час конфіденційного спілкування через мережу Інтернет. Наприкінці заходу тренери відповіли на питання від учасників онлайн-тренінгу.