Старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Харківського національного університету внутрішніх справ Наталія Кобилко взяла участь у міжнародній науково-практичній конференції «Integracion de las ciencias fundamentales y aplicadas en el paradigma de la sociedad post-industrial» («Інтеграція фундаментальних та прикладних наук у парадигму постіндустріального суспільства»), яка відбулася в м. Барселона (Іспанія). У своїй доповіді «Український естетичний ідеал у творах митців химерної прози» авторка розглянула головні естетичні цінності українців та їх інтерпретацію в літературі другої половини ХХ століття і дійшла висновку, що український традиційний ідеал – це високорелігійна, патріотична людина, основною рисою якої є гідне ставлення до оточення, вільнолюбство, працьовитість. За матеріалами конференції видано збірник наукових праць. Кожен учасник отримав сертифікат підвищення кваліфікації.