Відбулося чергове онлайн-засідання наукового гуртка «Майстерність ділової комунікації» Кременчуцького льотного коледжу ХНУВС, під час якого учасники представили свої наукові дослідження. Вікторія Гиренко підготувала доповідь «Слов’янський світ – територія знання», Катерина Рикова – «Мовне розмаїття і культура діалогу», Валентина Гардаш, керівник гуртка – «Особливості підготовки робіт наукового спрямування в умовах карантину».
Учасники наукового гуртка постійно працюють над підвищенням наукового рівня, зокрема продовжують систематизувати й узагальнювати наукові здобутки з урахуванням найважливіших напрямів, ідей і проблем сучасного мовознавства, впроваджувати результати наукових досліджень у навчальний процес, а також досліджувати найважливіші аспекти взаємодії мови і культури, головну увагу приділяючи особливостям збереження культурної інформації мовними одиницями різних рівнів мовної системи.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС