У Кременчуцькому льотному коледжі Харківського національного університету внутрішніх справ керівником гуртка, викладачем іноземних мов Людмилою Іванченко було проведено онлайн-засідання гуртка на тему «Роль іноземних мов у професійній діяльності майбутніх економістів».
Учасники гуртка працювали над темою «Participation in the International Conferences» та виступили із доповідями. Анастасія Кириченко обрала тему «Робота над презентацією та підготовка виступу» («Creating the Effective Presentation. Types of presentations (poster, talk, workshop etc.»). Марина Сайко підготувала доповідь «Подолання комунікативних бар’єрів взаєморозуміння та відносин в усному офіційному (діловому) та неофіційному спілкуванні». Дарина Бабак доповнювала доповіді.
Керівник гуртка акцентувала увагу на дотриманні плану роботи гуртка та мотивувала студентів доопрацювати матеріали для їх подальшої публікації у фахових виданнях.

Кременчуцький льотний коледж ХНУВС