Науково-педагогічний склад кафедри іноземних мов факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ викладачі Ганна Бабак і Артем Білоусов, старші викладачі Лариса Сазанова та Любов Русанова взяли участь у IX Міжнародній конференції «Проблеми професійного спілкування, перекладу та інтеграційних процесів у суспільстві», яка була організована та дистанційно проведена кафедрою філології, перекладу та стратегічних комунікацій гуманітарного факультету Національної академії Національної гвардії України.

Учасники конференції – викладачі вищих навчальних закладів України, представники Грузії, Румунії, Північної Македонії та Нігерії розглянули багато важливих питань. Актуальним було визнано використання Інтернету для самостійного вивчення іноземної мови та пошуку інформації під час виконання завдань дистанційно під керівництвом викладача. Визначено роль веб-квестів як виду дослідницької діяльності з доцільним використанням інформаційних ресурсів Інтернету.