Ветерани коледжу, люди похилого віку, які вже отримали волонтерську підтримку, розповідають про діяльність волонтерів КЛК ХНУВС своїм знайомим, які проживають не лише в місті Кременчуці, а й за його межами. Тому на «гарячу телефонну лінію» університету з проханнями про допомогу по господарству щодня надходять дзвінки від самотніх літніх  людей з сільської місцевості. Вони просять скопати город, посадити дерева чи нарубати дров та інше.

До волонтерської діяльності долучаються курсанти та студенти коледжу за місцем проживання, з якими класні керівники й вихователі тримають постійний зв’язок. Вони цікавляться станом їх здоров’я, процесом дистанційного навчання та разом планують нові заходи з надання допомоги тим, хто цього потребує.

КЛК ХНУВС