Курсанти та студенти Харківського національного університету внутрішніх справ стали призерами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Адміністративне право і процес, фінансове право, інформаційне право» у 2019–2020 навчальному році. Конкурс відбувся у Запорізькому національному університеті. Для участі в ньому було надано 66 наукових робіт з понад 20 закладів вищої освіти України. Лише 25 наукових робіт були допущені до ІІ туру конкурсу.

За результатами висновків конкурсної комісії були відзначені представники університету:

• Едуард Музичук, студент 3-го курсу факультету № 6, який отримав диплом III ступеня за наукову роботу «Реформування органів місцевого самоврядування в Україні та європейський досвід» (науковий курівник – т.в.о. начальника відділу організації наукової роботи, доктор юридичних наук, доцент Володимир Чумак);
  • Владислав Степаненко, курсант 3 курсу факультету № 2. Отримав диплом III ступеня за наукову роботу «Протидія кібербулінгу в Україні: адміністративно-правовий аспект» (науковий курівник – т.в.о. начальника відділу організації наукової роботи, доктор юридичних наук, доцент Володимир Чумак).
  • Анастасія Кравченко, курсант 2 курсу факультету № 1, відзначена сертифікатом учасника конкурсу за наукову роботу «Особливості адміністративної відповідальності за правопорушення, пов’язані з корупцією»(науковий керівник – доцент кафедри адміністративного права та процесу факультету № 1, доктор юридичних наук, доцент Наталія Коломоєць).

Результати конкурсу можна переглянути за посиланням: http://www.lf-znu.zp.ua/results